Prodej bytu 2+1 50 m²
Ostrava, Krasnoarmejců 2084/4

3 590 000 za nemovitost

Advokátní úschova peněz a právní servis samozřejmostí

Kontakt:Zdeněk Rolák E-mail:Telefon:+420 725522724
Kliknutím souhlasíte s našimi

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovoluji nabídnout k prodeji byt v osobním vlastnictví na jedné z žádaných adres Ostravy Zábřehu, na ul.Krásnoarmejců. Byt je dispozičně řešený jako 2+1 s nově zaskleným balkonem, celkem 50,2 m2 podlahové plochy. Výhodou bytu je mimo jiné celkově zajímavé prostorové řešení s neprůchozími pokoji. Byt je po celou dobu užívání udržován, v průběhu let s dílčími úpravami interiéru. Proběhla zde před cca 2 lety modernizace koupelny, jinak je byt určen k rekonstrukci. Právě byty této dispozice získávají u kupujících v posledních letech velikou oblibu, neboť rekonstrukcí zde dojde ke zvětšení koupelny a vznikne byt v moderním pojetí s dispozicí 2+kk. Atmosféru si lze také dokreslit umístěním krbových kamen v rohu místnosti a využít stávající, dnes již nepoužívaný, komín. Byt se nachází v 3.NP/4.NP, v cihlovém revitalizovaném domě bez výtahu. Okna bytu jsou směrovány na dvě strany a to na východ a západ. K bytu náleží sklepní kóje v suterénu domu.
Měsíční náklady na bydlení jsou zde v celkové výši 3.784,-Kč/měs.( fond oprav činí 201,- Kč, splátka úvěru SV 973,- měsíčně + zálohy na služby ve výši 2.610,- Kč ( voda, TUV, teplo, atd.). Pokud hledáte byt na startovní bydlení, či investici, máte tady vhodného kandidáta.
Velmi dobrá je lokalita dům se nachází téměř v centru městské části, což znamená dostupnost veškerých služeb, obchodů, kultury a hlavně možnost vyběhnout z domu rovnou do přírody. Několik stovek m od domu se nachází několik základních, tak i mateřských či speciálních škol či VŠB a to některé bez nutnosti přecházet frekventovanou cestu. Na zastávku MHD je to pár minut, kousek je také obchodní centrum, trh s čerstvou zeleninou, síť cyklostezek, na dosah jsou také nejrůznější volnočasové aktivity či známý aquapark.
Tohle je prostě dobré místo pro život. Tak se přijďte podívat osobně.

Další parametry

  • 4
  • č. 264/2020 Sb.
  • 230V
  • 3 m2
  • 3
  • Dobrý
  • Cihla
  • C - Úsporná
  • osobní

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.