Оренда квартири 3+1 100 m²

Praha, náměstí Generála Kutlvašra 590/628 000 за місяць

280 Kč/m²
ID оголошення: LR-85406
Енергія G
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

Nabízím k pronájmu výjimečně prostorný a světlý byt o dispozici 3+1 a celkové výměře 100 m². Byt se nachází v udržovaném cihlovém domě přímo na náměstí Generála Kutlvašra v pražských Nuslích.

Dispozice a vybavení:
Dominantou bytu jsou tři velké pokoje s vysokými stropy. Dva z nich jsou orientovány přímo na náměstí a nabízejí příjemný výhled do vzrostlé zeleně, třetí pokoj je situován do klidného vnitrobloku.

Samostatná kuchyně je vybavena moderní linkou se všemi potřebnými spotřebiči: lednicí s mrazákem, myčkou nádobí, elektrickou troubou a sklokeramickou varnou deskou. Koupelna disponuje sprchovým koutem, toaleta je umístěna samostatně.

Díky své rozloze a umístění v klidné části Nuslí nabízí byt velmi komfortní rodinné bydlení. Majitel upřednostňuje zájemce o dlouhodobý pronájem.

Lokalita:
Okolí náměstí Generála Kutlvašra patří k nejvyhledávanějším částem čtvrti díky klidu, zeleni a zároveň výborné dostupnosti do centra (tramvajové zastávky Pod Jezerkou a Horky v docházkové vzdálenosti). V blízkosti se nachází park Jezerka, školy, školky i široká síť obchodů a služeb.

Cenové podmínky:
- Měsíční nájemné: 28 000 Kč
- Zálohy na služby: 1 000 Kč/osoba
- Záloha na elektřinu a plyn: převod na nájemce
- Vratná kauce: 35 000 Kč
- Provize RK: 30 000 Kč

Byt je připraven k nastěhování ihned. Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.

Majitelé preferují nájemníky nekuřáky a bez domácích mazlíčků.

Enesta Reality s.r.o. je franšízantem společnosti Reality Proradost s.r.o.

Інші параметри

  • далеководопровід
  • радіатори
  • газовий конденсаційний котел
  • газовий конденсаційний котел
  • газопровід
  • публічна каналізація
  • 5
  • č. 264/2020 Sb.

Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам