Продаж квартири 1+kk 29 m²

Praha, Honzíkova 2 953 037 за нерухомість

101 829 Kč/m²
ID оголошення: LR-80168
Після реконструкціїГаражЕнергія B
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

Nabízíme Vám družstevní byt o dispozici 1+kk, který se nachází v 2.patře bytového domu budově G4 orientovaný na západ, Malý Háj, Praha 10. Výměra bytu činí 28,7 m2 + balkón 4,8 m2.

Vnitřní dispozice: Vstupní chodba kde se nachází vstup do obývacího pokoje/ložnice spojeného s kuchyňským koutem, který nabízí přímí vstup na balkón. Z chodby je vstup do koupelny s toaletou. Koupelna v ceně, plně zařízená, obložkové dveře. Kuchyň není součastí prodeje. Bytový dům je zabezpečen kamerovým systémem. K nastěhování ihned .

Nemovitost je nabízena k prodeji formou převodu družstevního podílu za částku 2.953.037,- Kč, přičemž je spojena s doplatkem anuity ve výši 2.896.963,- Kč ( 5.850.000,- Kč ) , kde činí splátka včetně poplatků 19.384,- Kč a u garážové stání 2.353,-.

Cena za převod garáže : 250.500,- Kč, splátka včetně poplatků u garážové stání 2.353,-. Není to podmínkou převodu.

Tento typ financování může být atraktivní pro zájemce, kteří hledají možnost postupného splácení většího finančního závazku. Jelikož se jedná o družstevní byt, neprokazujete výši příjmu, nepotřebujete hypoteční úvěr a cenu bytu splácíte formou splátek v měsíčních poplatcích.

Dopravní dostupnost - autobusová zastávka Kardausova je jen 3 minuty od domu a do metra A - Depo Hostivař je to 10 minut autobusem. V blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost - obchodní centra Europark Štěrboholy a Retail park (7 minut chůze - Lidl, Teta, Rossmann, Dr. Max), lékaře, školy, školky a sportovní vyžití jako cyklostezka, inline dráha, tenis a golfový areál Hostivař.

Vizualizace fotografií slouží pouze k ilustraci budoucí podoby nemovitosti. Pro více informací mě prosím kontaktujte prostřednictvím uvedeného formuláře nebo telefonicky. Speaking English.

Інші параметри

  • оптика
  • автострада, mhd
  • телефон, інтернет, супутниковий зв'язок, кабельне телебачення
  • бруківка, асфальтова, підсилена
  • Ні
  • 1

Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам