Оренда квартири 1+kk 28 m²

Brno, Cejl 20 990 за місяць 20990 комісія

750 Kč/m²
ID оголошення: LR-95510
Після реконструкціїЕнергія C
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

ID zakázky: AK1014
Společnost GLJ Partners Vám nabízí k pronájmu moderní, plně zařízený byt o dispozici 1+kk a celkové ploše 28 m², situovaný v atraktivní lokalitě Brno Nový Cejl.
Byt je vhodný maximálně pro 2 osoby a k nastěhování ihned.

Základní informace:

Dispozice: 1+kk
Plocha: 28 m²
Podlaží: 4. NP nebo 7. NP
Stav: novostavba
Zařízený: ano
K dispozici od: ihned
Nájemné: 20 990 Kč včetně energií a internetu
Kauce: 20 990 Kč
Provize RK: 20 990 Kč

Popis bytu:

Moderní a světlý byt 1+kk v novostavbě zaujme minimalistickým designem, kvalitním vybavením a velmi praktickým uspořádáním prostoru. Interiér je laděn do světlých přírodních tónů v kombinaci s dekorem dřeva, díky čemuž působí útulně, elegantně a vzdušně.

Hlavní obytná místnost nabízí pohodlnou dvoulůžkovou postel s úložným prostorem, jídelní kout pro dvě osoby a velkoformátová okna, která zajišťují dostatek denního světla po celý den.

Kuchyňský kout je moderně řešený a plně vybavený k dispozici je lednice, myčka, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, dřez a praktické úložné skříňky s ambientním podsvícením.
Celý prostor je navržen s důrazem na maximální funkčnost a komfort každodenního bydlení.

Vstupní chodba nabízí další úložné prostory a velké designové zrcadlo.

Koupelna je provedena ve vysokém standardu s elegantní kombinací světlých a tmavých obkladů.
Součástí je prostorný walk-in sprchový kout, toaleta, umyvadlo s velkým podsvíceným zrcadlem, vyhřívaný žebřík a pračka.

Byt se nabízí jako kompletně zařízený a je ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají moderní městské bydlení s výbornou dostupností do centra Brna.

Byt je určen pouze pro nekuřáky, bez domácích mazlíčků. Preferujeme klidné a spolehlivé nájemníky.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

Інші параметри

  • 20990
  • mhd, автобус
  • оренда
  • 8
  • č. 264/2020 Sb.