Оренда квартири 1+kk 20 m²

Praha, Plzeňská 3384/2119 500 за місяць 23500 комісія

975 Kč/m²
ID оголошення: LR-94999
Після реконструкціїЕнергія B
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

ID: AndelStud

Nabízíme k pronájmu světlý a prestižní byt v rezidenci My Mozart s recepcí, Praha 5 Smíchov.

Slunný byt v novostavbě se nachází v 6. NP domu s výtahem a je orientovaný do klidného vnitrobloku. Je kompletně vybaven na míru vyrobeným nábytkem včetně dvoulůžkové postele s ortopedickou matrací. Kuchyň je vybavená vestavnými spotřebiči lednicí, troubou, myčkou, mikrovlnkou a sklokeramickou deskou.

Byt je kompletně zařízený a nabízí veškeré vybavení pro pohodlné bydlení.

Velkým benefitem je přístup na společnou střešní terasu s krásným panoramatickým výhledem na Prahu.

Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost stanice metra Anděl je vzdálena cca 8 minut chůze. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost obchody, restaurace, kavárny, služby i nákupní centrum.

Možnost zajištění trvalého bydliště (registrace).

Byt je k nastěhování od 11.6.2026.

Cena: 19 500 Kč / měsíc
Poplatky: 4 000 Kč / měsíc, elektřina se převádí na nájemce
Kauce: 23 000 Kč
Provize: 23 500 Kč

Інші параметри

  • 23000
  • оренда
  • 9
  • 5

Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам