Оренда квартири 2+kk 58 m²

Praha, Na Pankráci 1344/11123 400 за місяць

403 Kč/m²
ID оголошення: LR-94781
Енергія D
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

2+kk,58m2,nově po dokončené nákladné rekonstrukci, u metra Pankrác, P-4 Ul. Na Pankráci
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme krásný světlý byt, který je po právě dokončené rekonstrukci (budete první nájemce), byt se nachází v 3.patře cihlového domu, byt je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (indukční varná deska, myčka, lednička, horkovzdušná trouba) a dále je v komoře k dispozici pračka. Vytápění - vlastní nový úsporný kondenzační plynový kotel. Výborné spojení do centra: byt je 4 minuty chůze od metra Pražského Povstání nebo 5 minut od metra Pankrác. Virtuální prohlídku naleznete ve fotogalerii!
Majitel preferuje jako nájemce max 2osoby
Cena: 23.400Kč + 1.500Kč paušál služby na byt (odvoz odpadu, úklid domu) + spotřeba vody, elektřiny a plynu (elektroměr a plynoměr se převádí na nájemce) spotřeba celkem cca. 3.000Kč/měsíčně.
Domácí zvířata nejsou povolena! Volné ihned!
Podmínky:
Vratná kauce: 24.900Kč,
Provize RK: 24.900Kč + 21% DPH,
Bez domácích zvířat,
Virtuální prohlídku naleznete ve fotogalerii!

Інші параметри

  • газовий конденсаційний котел
  • газопровід
  • публічна каналізація
  • 5
  • č. 264/2020 Sb.
  • 283 m2
  • 3

Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам