Оренда квартири 1+kk 23 m²

Praha 19 400 за місяць
843 Kč/m²
ID оголошення: LR-94488
Енергія B
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

Garsonka, P9 Vysočany, U Vinných sklepů DK00100Z
Garsonka 23m2, plně zařízená, ihned k nastěhování, tramvajová zastávka Vysočanská je vzdálena 6 minut chůze, stanice metra Vysočanská 7 minut chůze.
Cena: 19 400Kč včetně služeb, vratná kauce: 19 400Kč, provize 19 400Kč

Інші параметри

  • 5
  • 3

Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам