Оренда квартири 3+1 77 m²

České Budějovice, Jana Štursy 17 500 за місяць
227 Kč/m²
ID оголошення: LR-93724
ПідвалЕнергія C
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

REALDOMUS zprostředkuje pronájem pěkného zrekonstruovaného zděného bytu o dispozici 3+1 o celkové výměře 76,79 m², umístěného ve velice klidné a vyhledávané lokalitě v Českých Budějovicích, část Nemanice, ul. J. Štursy.

Bytová jednotka je umístěna ve 2.NP udržovaného domu s výtahem a disponuje dvěma balkony.

Moderní byt nabízí stylovou kuchyňskou linku s kompletními vestavěnými spotřebiči (myčka, digestoř, lednice s mrazákem, trouba, mikrovlnná trouba a plynová varná deska).
Součástí bytu jsou tři oddělené pokoje, koupelna s vanou, samostatné WC a praktická komora.

Vytápění i ohřev teplé vody zajišťuje vlastní plynový kotel umístěný v oddělené místnosti vedle bytu.

K bytu náleží prostorný sklep o výměře 6 m² v přízemí domu a je možné využívat společnou kolárnu.

Byt se pronajímá nezařízený, přičemž součástí vybavení zůstává jídelní stůl v kuchyni, prostorná skříň v ložnici a předsíňová stěna.
Byt je k dispozici od 1.6.2026.

Nájemné činí 17.500,- Kč/měsíc + zálohy 1.745,- Kč/měsíc. Internet je součástí záloh. Elektřina a plyn bude přepsána na nového nájemce.
Podmínkou je zaplacení vratné kauce majiteli v částce 18.000 Kč a provize RK v částce 17.500 Kč + 21% DPH.

Byt je ideální volbou pro rodinu s dětmi. Velkou výhodou je bezproblémové parkování přímo před domem a příjemný výhled do zeleně. V blízkosti supermarket, mateřská a základní škola a MHD v docházkové vzdálenosti.

Více informací Vám poskytne makléřka zakázky.

Інші параметри

  • газовий котел
  • 2
  • газопровід
  • публічна каналізація
  • č. 264/2020 Sb.
  • 230V
  • 6 m2
  • 2

Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам