Оренда квартири 2+kk 48 m²

Ostrava, Plzeňská 7 000 за місяць 14000 комісія
146 Kč/m²
ID оголошення: LR-93623
Енергія B
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

Nabízím k podnájmu družstevní byt o dispozici 2+kk a podlahové ploše 48,5 m, umístěný v oblíbené lokalitě OstravaHrabůvka, ul. Plzeňská. Byt se nachází ve 3. podlaží (byt č. 21) v domě s výtahem a je volný ihned.

Byt působí čistě a udržovaně, je prakticky řešený a díky velkým oknům příjemně světlý. Velkou přidanou hodnotou jsou elektrické venkovní rolety , to je prvek, který v nájemních bytech nebývá běžný a výrazně zvyšuje komfort bydlení.

Proč je tento byt fajn volba?

Elektrické venkovní rolety: více soukromí, lepší klid (tlumení hluku), v létě výrazně méně přehřívání a v zimě lepší tepelný komfort.

Lodžie: praktický prostor navíc (posezení, sušení, úložné využití).

Velké vestavné skříně v předsíni: byt je díky tomu bez šatníku navíc ideální i pro pár.

3. podlaží + výtah: pohodlný přístup každý den.

Dispozice

Byt je řešen jako 2+kk:

Obývací pokoj s kuchyňským koutem (kuchyňská linka, dřez, sporák s troubou, digestoř)

Samostatný pokoj (ložnice / pracovna)

Koupelna s vanou a umyvadlem

Předsíň s vestavnými skříněmi

Lodžie

Dům působí standardně udržovaně, společné prostory jsou čisté, k dispozici je výtah.
Hrabůvka je dlouhodobě žádaná lokalita díky výborné dostupnosti a občanské vybavenosti v okolí najdete obchody, služby, MHD i zeleň pro volný čas.

Platby (jasně a přehledně)

Podnájemné: 7.000 Kč / měsíc

Zálohy na služby a užívání bytu: 4 600 Kč / měsíc

Elektřina: přepis/registrace na podnájemníka (zálohy min. cca 1 300 Kč / měsíc)

Orientační měsíční náklady ~12 900 Kč (včetně min. záloh na elektřinu)

Kauce: 16 000 Kč
Provize RK 14000,-kč

Інші параметри

  • далеководопровід
  • радіатори
  • 16000
  • шосе, mhd, автобус
  • бетонова, бруківка, асфальтова
  • Ні
  • 2 m2

Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам