Оренда квартири 1+kk 25 m²

Praha, Freyova 236/520 500 за місяць 23000 комісія
820 Kč/m²
ID оголошення: LR-90278
Після реконструкціїЕнергія B
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

  • Цей опис є в:
  • cs
  • en
ID: Freyova54C

Nabízíme k pronájmu světlý a útulný byt o dispozici 1+kk, který se nachází ve 4. patře zrekonstruovaného domu (bez výtahu) v lokalitě Praha 9 Vysočany.

Byt je vhodný pro 12 osoby a nabízí příjemné bydlení s dobrou dostupností do centra města.

Byt je vybaven kuchyňskou linkou IKEA včetně spotřebičů (sklokeramická varná deska, digestoř, lednice). V koupelně se nachází vana a pračka, toaleta je samostatná.

Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost do centra se dostanete přibližně za 6 minut vlakem z nádraží Libeň. V blízkosti je stanice metra Vysočanská, tramvajové i autobusové zastávky. V okolí najdete obchody, restaurace a veškerou občanskou vybavenost.

Byt je k nastěhování od 1.5.2026.

Cena: 20 500 Kč / měsíc
Poplatky: 2 500 Kč / měsíc (1 osoba) / 3 500 Kč / měsíc (2 osoby)
Kauce: od 23 000 Kč
Provize agentury: 23 000 Kč

Volejte nebo pište: Viber, WhatsApp, Telegram
Při komunikaci prosím uveďte ID: Freyova54C

Інші параметри

  • 23000
  • автострада, шосе, mhd, автобус
  • оренда
  • 4
  • -1 m2
  • 4

Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам