Аренда квартиры 2+kk 46 m²

Praha, Na Zderaze 267/1040 000 за месяц
870 Kč/m²
ID объявления: LR-95777
Энергия B
Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам

Описание

Nabízíme k pronájmu zcela nový designový byt po kompletní rekonstrukci v atraktivní lokalitě Praha 1 Na Zderaze. Budete prvním nájemcem tohoto krásného bytu. Lokalita nabízí výjimečné bydlení jen pár minut chůze od Tančícího domu, Náplavky a Žofína. Veškerá občanská vybavenost, restaurace, kavárny i historické centrum města jsou v pěší dostupnosti.

Lokalita: Na Zderaze, Praha 1
5. patro ze 6, dům s výtahem
Kompletní rekonstrukce domu proběhla v roce 2019
K nastěhování od 1. 6. 2026

Byt aktuálně prochází kompletní renovací a bude zcela nový, vybavený moderním a stylovým nábytkem.

Součástí vybavení bude:
- Kompletně vybavená kuchyň
- Vestavěná skříň v předsíni
- Pračka
- Obývací pokoj s barovým pultem, židlemi, pohovkou a TV stěnou
- Ložnice s manželskou postelí a vestavěnou skříní

Veškeré fotografie kromě společných prostor, budovy a koupelny jsou vizualizace budoucí podoby interiéru. Finální provedení bude velmi podobné prezentovaným vizualizacím (mimo dekorací a doplňků).

Cena:
Nájemné: 40 000 Kč / měsíc
Poplatky: 5 000 Kč / měsíc
Elektřina cca 2 000 Kč a plyn cca 3 000 Kč budou převedeny na nájemce
Internet si nájemce zajišťuje samostatně

Kauce: ve výši 2 měsíčních nájmů
Provize RK: 45 000 Kč

Luxusní bydlení v samotném centru Prahy vhodné pro klienty, kteří hledají moderní a reprezentativní bydlení.

Другие параметры

  • 6
  • 5

Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам