Pronájem bytu 2+1 75 m²

Praha, Sudoměřská 1650/3129 990 za měsíc 35000 provize

poplatky 5010

400 Kč/m²
ID inzerátu: LR-90347
Energie B
Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás

Popis

  • Tento popis je v:
  • ru
  • en
Majitel preferuje bez zvířat, nicméně je to pro 4 osoby.
Byt taky lze pronajmout bez prohlídky.
ID: Sudomerska2

Nabízíme k pronájmu prostorný, slunný, plně vybavený byt 2+1, 75m2 s balkonem, situovaný ve vyhledávané lokalitě Praha 3 - Žižkov. Byt je umístěn ve 2.NP a sestává z předsíně, obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, komory, koupelny a WC. Hned u domu je stanice metra A Flora a obchodní centrum Atrium Flora. Velmi klidná lokalita v centru Prahy vyniká skvělou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Voda, úklid společných prostor, odpad, satelitní TV a internet jsou v ceně.

Byt je k nastěhování ihned

Cena: 29 990 Kč/měsíc
Poplatky: 5 010 Kč/měsíc + elektřina a plyn se přepisuje
Kauce: 50 000 Kč
Provize agentury: 35 000 Kč
Celkém za vše je 120 000 Kč

Volejte, pište: Viber, WhatsApp, Telegram
Při telefonování prosím sdělte ID číslo bytu.

Další parametry

  • 50000
  • silnice, mhd, bus
  • nájem
  • 4
  • 4 m2
  • 2

Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás