Продаж квартири 2+KK 60 m²
Drač

140 000 за нерухомість

Контакт:Jan Teleki E-mail:Telefon:+420 773999243
Погоджуюся з

Опис

Nabízíme k prodeji tento světlý a prakticky řešený apartmán 2+kk se nachází v 1. linii u moře v atraktivní oblasti Shkëmbi i Kavajës, jedné z nejvyhledávanějších lokalit albánského pobřeží. Apartmán je situován ve 3. patře moderního domu s výtahem a nabízí celkovou plochu 68 m.

Dominantou nemovitosti je bezprostřední blízkost pláže a krásný výhled na moře, který si můžete vychutnat přímo z apartmánu. Poloha v první linii zajišťuje nejen jedinečnou atmosféru, ale i vysoký investiční potenciál.

Dispozice zahrnuje obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatnou ložnici, koupelnu s toaletou a vstupní chodbu. Interiér je zařízen v moderním, světlém stylu, s důrazem na funkčnost a komfort. Světlá kuchyňská linka a obývací část nabízí dostatek prostoru pro relaxaci i pobyt s rodinou. Samozřejmostí je klimatizace.
Dům je udržovaný, s výtahem, a nachází se přímo u promenády s restauracemi, kavárnami a obchody. Díky své poloze je apartmán ideální jak pro vlastní rekreační využití, tak jako výborná investice k pronájmu s vysokou poptávkou během celé sezóny.

Pro více informací a zajištění prohlídky apartmánu mě neváhejte kontaktovat 7 dní v týdnu!

Інші параметри

  • автострада, шосе, автобус
  • бетонова, асфальтова
  • публічна каналізація
  • 6
  • č. 264/2020 Sb.
  • 3
  • Гарне
  • Цегляне
  • B - Вельми економічне
  • особистий
а цьому веб-сайті ми обробляємо файли cookie, необхідні для його роботи та аналізу.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.