Продаж квартири 3+KK 62 m²
Silvi,Itálie

163 000 за нерухомість

Контакт:Richard Loryk E-mail:Telefon:608119118
Погоджуюся з

Опис

Nabízíme k prodeji krásný třípokojový byt s vlastním vstupem, který se nachází v prestižní rezidenci přímo u jezera a pláže. Nemovitost se vyznačuje výjimečnými výhledy – z pokojů můžete obdivovat moře a pečlivě upravený park plný zeleně, zatímco z terásky u vstupu se otevírá krásný výhled na jezero. Tato kombinace přináší naprosto jedinečnou atmosféru klidu, světla a harmonií.

Rezidence je kompletně zasazena do rozsáhlé zeleně a nabízí perfektně udržovaný park s palmovými alejemi, květinovými záhony a keři, které z okolí vytvářejí téměř oázu. Velkou výhodou je přímý přístup na pláž prostřednictvím interních bránek – ideální pro každodenní procházky, koupání či relaxaci bez nutnosti přecházet silnici nebo využívat veřejné vstupy.

Byt se nachází v 1. patře budovy bez výtahu. Dispozice zahrnuje vstupní terasu – dostatečně prostornou pro posezení nebo stolování –, světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu a dvě pohodlné ložnice. Jedna z ložnic navíc disponuje vstupem na soukromý balkon, odkud je možné si užívat lehký mořský vánek a nádherné výhledy na okolní zeleň i otevřený prostor kolem rezidence. Byt je ve velmi dobrém technickém stavu, vybaven praktickými vestavěnými skříněmi a orientován na sever a jih, což zajistí příjemné oslunění během dne i příjemný chládek v letních měsících. Budova byla postavena v roce 1983.

K bytu náleží také podzemní garáž, která skvěle poslouží nejen k parkování auta, ale i k uskladnění kol, skútru či jako praktická dílna nebo větší úložný prostor.

Okolí rezidence je mimořádně klidné a bezpečné, tvořené především zelení, pláží a rekreačními zónami. V docházkové vzdálenosti se nacházejí restaurace, kavárny a základní služby, díky čemuž je byt vhodný jak k trvalému bydlení, tak k rekreačnímu využití či investicím na pronájem.

Strategická poloha umožňuje během jedné hodiny dojet do známých lyžařských středisek a přibližně za dvě hodiny pohodlně dojet až do Říma. Oblast tak nabízí ideální kombinaci letní dovolené u vody, celoročního sportovního a turistického vyžití a zároveň výborného spojení s významnými městy i horami. Je to perfektní místo pro ty, kteří hledají klidné prostředí v přírodě a přitom nechtějí být daleko od civilizace.

Pro zájemce je navíc k dispozici česky, slovensky, anglicky a především italsky mluvící delegátka, která Vám bude asistovat během celého procesu – od prvního kontaktu, přes prohlídku nemovitosti až po vyřízení veškeré dokumentace, převody energií či pomoc s orientací v místním prostředí. Na vyžádání můžeme poskytnout také ověřené recenze a zkušenosti našich předchozích klientů, kteří s námi úspěšně zakoupili nemovitosti v této oblasti. Díky tomu získáte jistotu, bezpečí a kompletní podporu při každém kroku koupě.

Tato nemovitost je ideální jak pro rodiny, tak pro páry nebo investory, kteří hledají byt s výborným potenciálem, krásnými výhledy a jedinečnou atmosférou rezidence u jezera.

Těšíme se na Vás!

Інші параметри

  • далеководопровід
  • радіатори
  • газовий котел
  • газовий котел
  • потяг, автострада, шосе, mhd, автобус
  • 7 m2
  • телефон, інтернет
  • асфальтова
  • 2
  • газопровід
  • публічна каналізація
  • č. 264/2020 Sb.
  • 230V
  • 9 m2
  • 1
  • Дуже добре
  • Цегляне
  • G - Дуже-дуже неекономічне
  • особистий
а цьому веб-сайті ми обробляємо файли cookie, необхідні для його роботи та аналізу.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.