Оренда квартири 1+1 48 m²
Hodonín, Patočkova

8 000 за місяць

Контакт:Eva Slavíková E-mail:Telefon:720 946 466
Погоджуюся з

Опис

V zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 1+1 s balkónem v Hodoníně .Byt je po kompletní rekonstrukci a nachází se v klidné části v staré Bažantnice. Dispozice: Při vstupu do bytu se nachází chodba se vstupem na samostatné WC a koupelnu s velkým sprchovým koutem.
Obývací pokoj o velikosti 17m2 je dostatečně velký k umístnění jak sedačky tak postele ke spaní. (součástí bytu je i velká bílá skříň) K bytu náleží i lednice a pokud bude mít nájemník zájem je možná i pračka. Některé nájemníky určitě potěší i 6 m dlouhý balkón .Součástí nájmu je i sklep o velikosti cca 5m2.
Byt se nachází v klidné části města v blízkosti ZOO , lesa a s výbornou dostupností a občanskou vybaveností ,škola, mateřská škola, potraviny, kino, krytý bazén, zimní stadion .Nájemné 8 000,-Kč + 5 500,-Kč inkaso .Majitel upřednostňuje dlouhodobý pronájem ,velmi slušné a klidné nájemníky bez exekucí. Pro více informací kontaktujte makléřku.

Інші параметри

  • 2
  • газопровід
  • публічна каналізація
  • 3
  • č. 264/2020 Sb.
  • 2
  • Після реконструкції
  • Цегляне
  • G - Дуже-дуже неекономічне
  • особистий
а цьому веб-сайті ми обробляємо файли cookie, необхідні для його роботи та аналізу.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.