Оренда квартири 3+1 66 m²

Dubňany, Hornická 114515 000 за місяць

227 Kč/m²
ID оголошення: LR-95325
Енергія G
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu moderně zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 s balkonem na ulici Hornická v Dubňanech. Bytová jednotka se nachází v 1. nadzemním podlaží bytového domu a díky kompletní rekonstrukci nabízí komfortní bydlení.

V rámci rekonstrukce byly provedeny nové rozvody elektřiny, nové podlahy, úpravy zdí, snížení stropů, instalace moderní koupelny, nové kuchyňské linky i interiérových dveří. Celý interiér působí čistým, moderním a velmi praktickým dojmem.

Byt se pronajímá kompletně vybavený. Kuchyně disponuje vestavěnou myčkou, elektrickou troubou, indukční deskou, lednicí, kávovarem i kompletním nádobím, takže vaření bude radost od prvního dne. Obývací pokoj nabízí příjemný a útulný prostor pro každodenní odpočinek i společné chvíle s rodinou či přáteli, chybí už jen televize. Dětský pokoj nabízí šatní skříně a rozkládací postel. Ložnice zůstává nezařízená, což umožňuje novým nájemníkům přizpůsobit si prostor dle vlastních představ.

Součástí bytu je balkon a k dispozici je také zděný sklep.

Byt je svou dispozicí a vybavením ideální pro mladý pár nebo menší rodinu hledající moderní a pohodlné bydlení s možností okamžitého nastěhování.

Nájemné činí 15.000 Kč měsíčně + zálohy na služby ve výši 4.000 Kč.
Vratná kauce 30.000 Kč s možností individuální dohody.
Provize realitní kanceláře 15.000 Kč.

Pokud hledáte moderní, plně vybavený byt, kde se budete cítit opravdu doma, ozvěte se a domluvte si prohlídku. Tento byt má skvělou atmosféru a čeká možná právě na vás.

Інші параметри

  • далеководопровід
  • радіатори
  • газовий котел
  • газовий водонагрівач
  • 1
  • шосе, автобус
  • асфальтова
  • 2

Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам