Продаж сімейного будинку 170 m², ділянка 250 m²

Odry, Hranická 2 090 000 за нерухомість
12 294 Kč/m²
ID оголошення: LR-94830
Енергія G
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

Hledáte nemovitost s velkým potenciálem a nízkou pořizovací cenou? Právě pro vás může být tento rodinný dům na ulici Hranická v Odrách ideální příležitostí.

Nemovitost je určena k rekonstrukci, díky čemuž si nový majitel může celý prostor upravit přesně podle svých představ – ať už pro vlastní bydlení, dvougenerační využití nebo jako zajímavou investici se dvěma samostatnými bytovými jednotkami.

Za velmi atraktivní kupní cenu 2 090 000 Kč získáte dům s možností vytvořit:
dvě samostatné bytové jednotky pro pronájem,
dvougenerační bydlení pro větší rodinu,
kombinaci vlastního bydlení a investice,
nebo kompletní rekonstrukcí zvýšit hodnotu nemovitosti do budoucna.

Dispozice domu nabízí dostatek prostoru pro rozdělení na dvě obytné části, což z této nabídky dělá zajímavou příležitost nejen pro investory, ale i pro rodiny hledající dostupné bydlení s potenciálem.

Výhodou je také lokalita v Odrách s dobrou dostupností občanské vybavenosti, služeb i dopravy.

Pokud hledáte nemovitost, kde můžete realizovat vlastní představy a zároveň chytře investovat, tato nabídka stojí za pozornost.

Інші параметри

  • далеководопровід
  • шосе, mhd, автобус
  • асфальтова
  • Ні
  • 1
  • публічна каналізація
  • 2
  • č. 264/2020 Sb.

Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам