Оренда квартири 3+kk 74 m²

Beroun, Plzeňská 957/5017 500 за місяць

236 Kč/m²
ID оголошення: LR-93269
Енергія G
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 3+kk v blízkosti centra Berouna.
Byt se skládá ze tří pokojů – obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s vanou, samostatné toalety a dvou dalších místností, které lze využít podle potřeb nájemníka (např. jako samostatný obývací pokoj a ložnici).
Byt je připraven ihned k nastěhování.
Měsíční nájemné činí 17 500 Kč + zálohy na služby:
• voda 1 000 Kč / osoba (platí se spolu s nájmem)
• společné prostory 200 Kč / osoba
• elektřina cca 1 000 Kč (převod na nájemníka)
• plyn cca 2 000 Kč (převod na nájemníka)
Při podpisu smlouvy se skládá vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu (17 500 Kč) a provize RK ve stejné výši.
Byt se nachází v prakticky centrální části Berouna. Veškerá občanská vybavenost – obchody, lékaři i služby – je v docházkové vzdálenosti, takže není nutné vlastnit automobil. Přímo před domem jsou autobusové zastávky s linkami MHD i spoji do Prahy a Hořovic. V městě se nachází také vlakové nádraží a především nájezd na dálnici D5, která spojuje Prahu, Plzeň a Rozvadov.
Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemníka.
Ráda vás pozvu na prohlídku tohoto bytu a těším se na osobní setkání.
Během prohlídky vám ráda poskytnu všechny potřebné informace a zodpovím případné dotazy. Neváhejte mě kontaktovat.

Інші параметри

  • далеководопровід
  • радіатори
  • газовий котел
  • газовий котел
  • VDSL, по повітрю
  • 1
  • 17500

Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам