Оренда квартири 1+kk 24 m²

Valašské Meziříčí, Zašovská 8 900 за місяць 8900 комісія

371 Kč/m²
ID оголошення: LR-91209
Енергія G
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1+kk ve Valašském Meziříčí na ul. Zašovská. Byt s pěkným výhledem do okolí o podlahové ploše 24 m2 je po rekonstrukci se zděným bytovým jádrem. Nachází v desátém podlaží panelového bytového domu s výtahem, jsou zde nové vinylové podlahy, koupelna je se sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem, obklady a dlažbou. V kuchyňském koutu je nová kuchyňská linka s el. vařičem a pračkou. Okna mají východní orientaci. Cena nájmu 8.900 Kč/měs. + zálohy na služby a energie 2.088 Kč/měs. + elektřina cca 600 Kč/měs. Kauce 17.800 Kč. Pronajímatel upřednostňuje nájemce nekuřáka. U domu je supermarket, restaurace i autobusové nádraží. Dům je po revitalizaci včetně zateplení. K pronájmu byt 1+kk ve Valašském Meziříčí.

Інші параметри

  • далеководопровід
  • 17800
  • потяг, mhd, автобус
  • оренда
  • центральне дистанційне
  • публічна каналізація
  • 10
  • č. 264/2020 Sb.

Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам