Оренда складу 363 m², ділянка 1390 m²

Teplice, Hřbitovní 320550 000 за місяць 25000 комісія

138 Kč/m²
ID оголошення: LR-88812
Енергія G
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

Nabízíme Vám k pronájmu skladovou halu a plochu v Teplicích, ulice Hřbitovní.

Jedná se o skladovací halu o rozměrech 22 x 16,5 metru, která sloužila jako sklad pro prodejnu stavebního materiálu. Hala bude k pronájmu vyklizená. Disponuje vlastním vjezdem a před halou je plocha o výměře 900m2, která rovněž sloužila k ukládání materiálu. V hale bude umístěna buňka pro zázemí malé kanceláře. Lokalita je velice dobře dostupná z E55 i z centra Teplic. Celý objekt je zabazpečen systémem Jablotron. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem a je nakloněn jednání o podmínkách.

Požadavky:
Nájemné - 50.000,-Kč,
Kauce - 2x nájem
Provize RK - 25.000,-Kč,
Energie dle druhu provozu.

Pro více infromací volejte makléře.

Інші параметри

  • далеководопровід
  • 100000
  • оренда
  • 363 m2
  • публічна каналізація
  • č. 264/2020 Sb.
  • 230V
  • 1390 m2

Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам