Оренда торгового приміщення 404 m²

Jaroměř, Jezbinská 60 600 за місяць

150 Kč/m²
ID оголошення: LR-64961
Енергія B
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

Společnost TOTU reality Jaroměř Vám nabízí nové reprezentativní prostory pro vaše podnikání. K dlouhodobému pronájmu nabízíme obchodní prostor v Jaroměři, ul. Jezbinská, část Pražské Předměstí, okres Náchod. Nemovitost se nachází na lukrativním místě při hlavní trase Jaroměř - Hradec Králové s dálničním nájezdem D11 ve vzdálenosti 3 km. V nově rekonstruované budově CENTRUM KOSTKA se prostor nachází ve 2. NP. s podlahovou plochou 404 m2 s výškou stropu 295 cm s možností dispozičních úprav podle požadavků nájemce. V letošním roce došlo k celkové revitalizaci budovy s energetickou náročností ,,B", což zajistí nízké náklady na provoz. V prostorech klimatizační jednotky, rozvody PC sítí (300/300) a zabezpečovací zařízení. Ve společných prostorech objektu, kuchyňské a sociální zázemí. Na pozemku k dispozici 15 parkovacích stání. V okolí se nachází vlakové a autobusové nádraží, čerpací stanice, banka, síť obchodů, restaurace a jiné. Prostory lze využít např. jako sklady, výrobní prostory, showroom, velkoplošné kanceláře apod. Neváhejte si zajistit termín prohlídky s možností návrhů vnitřních úprav na míru pro vaše podnikání. Cena měsíčního nájemného ve výši 60.600 Kč + služby. Jistota dva měsíční nájmy. Doporučujme prohlídku. Více informací u makléře.

Інші параметри

  • далеководопровід
  • тепловий насос
  • електричний водонагрівач
  • оптика
  • 300

G
Класс енергоефективності B · 46 kWh/m²·rok
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам