Аренда квартиры 1+1 29 m²

Praha, Hartigova 1185/10219 900 за месяц
686 Kč/m²
ID объявления: LR-95821
Энергия B
Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам

Описание

ID: Hartigova1plus1

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt 1+1 o velikosti 29 m2 se soukromou zahrádkou 14 m2, který se nachází v ulici Hartigova 102, Praha 3 Žižkov.

Byt prošel rekonstrukcí a nabízí příjemné a praktické bydlení vhodné až pro 2 osoby. Velkou výhodou je vlastní zahrádka, ideální pro odpočinek, posezení nebo práci z domova během teplých měsíců.

Lokalita Praha 3 Žižkov patří mezi velmi oblíbené části Prahy díky výborné občanské vybavenosti a rychlé dostupnosti do centra města. V bezprostředním okolí se nachází restaurace, kavárny, bary, bistra, supermarket Albert, Lidl, lékárny, fitness centra i menší lokální obchody.

Milovníci zeleně ocení blízkost parků Vítkov, Židovské pece nebo Parukářka, které jsou ideální pro sport, procházky i relaxaci. Výborná je také dopravní dostupnost tramvajové i autobusové zastávky jsou v docházkové vzdálenosti a do centra Prahy se dostanete během několika minut.

Byt je vhodný pro klidné dlouhodobé bydlení.

Nájem: 19 900 Kč
Poplatky: 2 402 Kč + 700 Kč elektřina
Kauce: 39 800 Kč
Provize: 23 002 Kč

Pro více informací nás kontaktujte.
Při komunikaci prosím uveďte ID: Hartigova1plus1

Другие параметры

  • дорожное движение, mhd, автобус
  • 11 m2
  • аренда
  • 5
  • 1 m2
  • 1

Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам