Аренда квартиры 1+kk 22 m²

Ústí nad Labem, Hoření 7 900 за месяц

359 Kč/m²
ID объявления: LR-95679
Энергия G
Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам

Описание

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytové jednotky 1+kk s lodžií o výměře 22 m² v ul. Hoření v Ústí nad Labem. Byt se nachází v 11.patře/14-ti patrového panelového domu. Je po rekonstrukci a částečně vybavený. K dispozici lednice, pračka, stůl, židle, rozkládací postel a skříně na chodbě. Okna jsou plastová. Teplá a studená voda je z řádu. K bytu patří sklepní kóje. Nájemné je ve výši 7900,- Kč + zálohy na energie ve výši 2500,- Kč. Kauce je ve výši 16.000,- Kč. V domě je k dispozici kabelová TV a internet. Byt je volný, ihned k nastěhování. V místě je blízká dostupnost MHD a kompletní síť obchodů a služeb. Parkování u domu. Byt vhodný nejlépe pro 1, max. 2 osoby. V případě zájmu o prohlídku, kontaktujte makléřku nemovitosti. Ev. číslo: 645841.

Другие параметры

  • 14
  • 11

Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам