Продажа квартиры 1+1 38 m²
Mariánské Lázně, Dyleňská 698/3

3 199 000 за недвижимость

Контакт:Aneta Bubnová E-mail:Telefon:+420 724 079 578
Нажимая, вы соглашаетесь с нашими

Описание

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji vybavený byt 1+1 s lodžií (v mezipatře) v osobním vlastnictví v Mariánských Lázních - Úšovice, ul. Dyleňská.

Výměrová plocha bytu činí 38 m2. Jednotka se nachází ve 2. patře třípatrového, bytového domu bez výtahu. Byt tvoří chodba, obývací kuchyň s jídelnou (14,2m2), ložnice (16m2), koupelna se sprchovým koutem a WC.

Jednotka je po kompletní rekonstrukci (nové podlahové krytiny, omítky, kuchyňská linka, koupelny s WC - zděné jádro, nové rozvody elektřiny, vody i odpadů).

V ceně je zahrnuta kuchyňská linka včetně myčky, lednice, varné desky a digestoře (spotřebiče v záruce) a převážná část vybavení.

K bytu náleží sklepní kóje v suterénu domu. Ve výhradním užívání je lodžie v mezipatře. Jednotka je situována na stranu jihovýchodní a zajišťuje pěkný výhled do okolí.

Bytový dům je po revitalizaci, leží v blízkosti centra města, v blízkosti ZŠ, MŠ, nákupního centra a veškeré občanské vybavenosti.

Другие параметры

  • дистанционное водоснабжение
  • радиаторы
  • центральное отопление (централизованное)
  • центральное теплоснабжение
  • 1
  • поезд, дорожное движение, mhd, автобус
  • интернет
  • асфальтовая
  • 5
  • 4
  • общественная канализация
  • 4
  • 230V
  • 3
  • После реконструкции
  • Панельное
  • G - Очень низкий
  • личное
На этом веб-сайте мы обрабатываем файлы cookie, необходимые для его работы и анализа.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.