Аренда офисного помещения 20 m²

Uherské Hradiště, Stojanova 5 670 за месяц

284 Kč/m²
ID объявления: LR-86832
После реконструкцииЭнергия G
Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам

Описание

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem moderní kanceláře v budově VTP Triangl v Uherském Hradišti na ulici Stojanova. Samostatná kancelář o velikosti 20,25 m² má společnou kuchyňku a sociální zázemí na chodbě.

Kancelář je klimatizovaná a lze ji dle přání nájemce vybavit kancelářským nábytkem, který je zahrnut v ceně nájmu. Možnost pronájmu parkovacího místa ve dvoře Trianglu za cenu 600 Kč/měsíc.

Cena nájmu: 5 670 Kč/měsíc bez DPH
Záloha na služby a média: 783 Kč/měsíc bez DPH

Doporučujeme osobní prohlídku. Ev. číslo: 655154.

Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам