Аренда офисного помещения 150 m²

Prachatice, Velké náměstí 10 000 за месяц
67 Kč/m²
ID объявления: LR-75275
Энергия G
Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам

Описание

REALDOMUS Vám zprostředkuje pronájem kancelářských prostor v centru města Prachatice, přímo na Velkém náměstí. Ideální pro malé a střední firmy, start-upy nebo profesionály hledající příjemné pracovní prostředí v prestižní lokalitě.

Nabízíme Vám 2 menší kanceláře a 1 velkou open-space kancelář ve 3.NP o podlahové ploše 150 m2. Na patře jsou k dispozici toalety. Dispozice prostor lze upravit dle Vašich potřeb. Kanceláře mají samostatný vstup. Pro stěhování možno využít nákladní výtah.

Cena pronájmu 10.000 Kč/měsíc + energie 5000,- Kč/měsíc + 21% DPH. Kauce ve výši 2 měsíčních nájmů s energiemi. Provize RK 10.000 Kč + 21% DPH.

Pokud máte zájem o prohlídku, nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Společně najdeme ideální prostor pro Váš byznys.

Uvedené výměry jsou orientační. Veškeré zveřejněné údaje v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter.

Другие параметры

  • дистанционное водоснабжение
  • аккумуляционный обогреватель
  • электрический водонагреватель
  • 3

Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам