Pronájem kanceláře 15 m², pozemek 15 m²

Valašské Meziříčí, Hranická 3 900 za měsíc

plus zálohy na topení 400 Kč/měs. + DPH a elektřinu 200 Kč/měs. + DPH + vodu cca 200 Kč/měs.

260 Kč/m²
ID inzerátu: LR-91202
Energie E
Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás

Popis

Nabízíme k pronájmu nově rekonstruovanou kancelář o ploše 15 m2 v přízemí komerční budovy ve Valašském Meziříčí na ulici Hranická. V kanceláři je PVC podlaha, je zde možnost montáže umyvadla s mini bojlerem. Kuchyňka a sociální zařízení je na patře, parkování v oploceném areálu. Objekt je chráněný zabezpečovacím zařízením. Cena nájmu 3.900 Kč/měs. plus zálohy na topení 400 Kč/měs. + DPH a elektřinu 200 Kč/měs. + DPH + vodu cca 200 Kč/měs. Kancelář má vlastní podružný elektroměr. K pronájmu nové kanceláře 15 m2 s možností umyvadla ve Valašském Meziříčí.

Další parametry

  • vodovod
  • 7800
  • silnice
  • telefon, internet
  • nájem
  • č. 78/2013 Sb.
  • 230V
  • 15 m2

Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás