Продажа квартиры 2+1 66 m²

Olomouc, Ladova 328/234 990 000 за недвижимость

75 606 Kč/m²
ID объявления: LR-95765
Энергия F
Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам

Описание

Prodej cihlového bytu o dispozici 2+1 na ulici Ladova v Olomouci. Byt má výměru 61,8 m2 a nachází se ve 1.patře cihlového domu z roku 1959 jehož fasáda je ze severní strany zateplená. K bytu náleží prostorný zděný sklep o výměře cca 5 m2. Byt je velmi dobře dispozičně řešen, tedy dva neprůchozí prostorné pokoje, samostatná kuchyně se spíží a praktická komora v chodbě. Samostatné WC. V pokojích jsou parkety. V letech 2011 a 2012 prošel byt rozsáhlou rekonstrukcí. Nová plastová okna, koupelna, kuchyňská linka s myčkou, zrekonstruované podlahy a částečně i rozvody elektřiny. Prostorný a světlý byt ve výborné lokalitě vhodný jak k pronájmu, tak ke koncovému bydlení. K dispozici ihned.

Cena: 4.990.000,-Kč

Другие параметры

  • дистанционное водоснабжение
  • радиаторы
  • газовый котёл
  • mhd
  • центральное дистанционное
  • 3
  • č. 264/2020 Sb.
  • 4 m2

Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам