Аренда квартиры 2+kk 55 m²

Hradec nad Moravicí 10 900 за месяц 13189 комиссия
198 Kč/m²
ID объявления: LR-95480
Энергия B
Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам

Описание

Máme pro Vás skvělou nabídku! Pronajmeme nově zrekonstruovaného byt 2+kk o velikosti 55m2, který se nachází v klidné části Domoradovic, pouhých 10 minut jízdy od města Opavy a kousek od Hradce nad Moravicí.
Celý bytový dům prošel moderní rekonstrukcí a byt je vybaven tak, aby poskytoval komfortní a příjemné bydlení. Na podlaze najdete kvalitní plovoucí podlahy a stylové obložkové zárubně, které dodávají interiéru moderní vzhled. Velká plastová okna propouštějí dostatek denního světla a zároveň zajišťují dobrou tepelnou izolaci.
V bytě už na Vás čeká moderní kuchyňská linka v bílé barvě, (v době focení nebyla ještě zhotovena), vybavená všemi potřebnými spotřebiči – elektrickou troubou, varnou deskou a digestoří. Koupelna je elegantně řešena s použitím moderních obkladů a vybavena buď prostornou vanou, nebo sprchovým koutem.
Další výhody tohoto nabízeného bydlení je parkovací místo ke každému bytu.
Nájemné: 10.900,- Kč
Služby: 400,- / osoba vodné a stočné, 50,- revize, osvětlení spol. prostor 150,- Kč, vytápění bytu 1.000,- Kč, údržba společ. zahrad 100,- Kč
Kauce: 22.000,- Kč
Elektřina cca 1.000,-, která se přepisuje přímo na nájemníka

Другие параметры

  • радиаторы
  • газовый котёл
  • электрический водонагреватель
  • автобус
  • мощеная, асфальтовая, гравийная
  • 2
  • 2
  • č. 264/2020 Sb.

Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам