Аренда квартиры 1+1 36 m²

Plzeň, Karla Steinera 10 500 за месяц
292 Kč/m²
ID объявления: LR-95019
Энергия C
Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам

Описание

Nabízím Vám k pronájmu útulný a prakticky řešený byt 1+1 o výměře 36 m² v Plzni, část Zadní Skvrňany, ulice Karla Steinera. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží klidného a udržovaného panelového domu s výtahem.

Dispozice bytu nabízí vstupní předsíň, koupelnu s vanou a toaletou, samostatnou kuchyni a navazující obytný pokoj.

Byt je nabízen částečně vybavený a připravený k okamžitému nastěhování. K dispozici je TV, prostorná šatní skříň a další drobný nábytek. Kuchyně disponuje kuchyňskou linkou, lednicí, novou pračkou, mikrovlnnou troubou, plynovým sporákem s troubou, digestoří, jídelním stolem se židlemi a základním vybavením domácnosti. Součástí vybavení je také vysavač, sušák na prádlo a žehlicí prkno.

Vytápění i ohřev vody jsou řešeny dálkově. K bytu náleží lodžie umístěná v mezipatře.

Dům prošel kompletní revitalizací – zateplení, nová fasáda, plastová okna, nový výtah, vstupní dveře i společné prostory. Lokalita nabízí klidné bydlení se zelení a výbornou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti se nachází obchody, škola, školka, pošta i zastávky MHD. Výborná je také dostupnost do centra města i na dálnici D5.

Měsíční nájemné činí 10.500 Kč.
Zálohy na služby činí 3.500 Kč.
Vratná kauce ve výši 21.000 Kč.
Odměna RK ve výši jednoho nájmu.

Byt je volný ihned.

V případě zájmu o bližší informace nebo prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Другие параметры

  • дистанционное водоснабжение
  • радиаторы
  • центральное отопление (централизованное)
  • поезд, автомагистраль, дорожное движение, mhd
  • интернет, кабельная проводка
  • бетонная, мощеная, асфальтовая
  • 2

Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам