Аренда гаража 17 m²

Mariánské Lázně, Masarykova 702/92 000 за месяц

118 Kč/m²
ID объявления: LR-88258
Энергия B
Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам

Описание

Pronájem garážového stání v bytovém domě v lázeňském centru Mariánských Lázních na ul. Masarykova. Stání se nachází v nadzemním podlaží. Vjezd je zpřístupněn závorou a garážovými vraty. Nájemné je stanoveno na 2.000,- Kč, kauce 6.000,- Kč a provize RK 2.500,- Kč. Pro více informací kontaktujte makléře.

Другие параметры

  • поезд, дорожное движение, mhd, автобус
  • асфальтовая
  • 1
  • 4

Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам