Аренда гаража 19 m²

Liberec, Žitavská 2 300 за месяц 5000 комиссия

121 Kč/m²
ID объявления: LR-88217
Энергия B
Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам

Описание

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu garáž o velikosti 19 m², která se nachází v Žitavské ulici v Liberci, v blízkosti centra města. Lokalita nabízí velmi dobrou dostupnost a garáž je vhodná jak pro parkování osobního automobilu či motocyklu, tak také jako prostor pro skladování.

Garáž je suchá, pěkná a udržovaná, ve velmi dobrém stavu. Výhodou je nová krytina střechy, která přispívá k bezproblémovému užívání. V garáži není zavedena elektrická energie.

Jedná se o dlouhodobý pronájem.

Finanční podmínky:

- měsíční nájemné: 2.300 Kč
- vratná kauce: 4.600 Kč
- provize realitní kanceláři: 5.000 Kč

V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Другие параметры

  • 4600
  • 1

Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам