Аренда квартиры 5+1 95 m²

Trnava 18 500 за месяц

195 Kč/m²
ID объявления: LR-87934
После реконструкцииЭнергия G
Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам

Описание

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu mezonetový byt 5+1 o podlahové ploše 95 m², který se nachází ve 2. a 3. nadzemním podlaží bytového domu bez výtahu v obci Trnava nedaleko Třebíče.

Ve spodním patře je umístěna moderní kuchyně vybavená vestavěnými spotřebiči (indukční deska, elektrická trouba, digestoř, lednice, myčka) a obývací pokoj, ze kterého vede schodiště do patra. Horní podlaží tvoří tři samostatné neprůchozí pokoje, šatna, koupelna a oddělená toaleta. K bytu náleží také balkon.

Obec Trnava leží 8 km od Třebíče a nabízí dobrou občanskou vybavenost. Naleznete zde mateřskou a základní školu, dětské hřiště, obchod, obecní úřad, restaurace a velmi dobré autobusové spojení do Třebíče. V okolí Trnavy je krásná příroda se spoustou turistických cest a cyklostezek.

Finanční podmínky:
Měsíční nájemné: 18 500 Kč
Zálohy na energie: 4 000 Kč / měsíc
Vratná kauce: 20 000 Kč
Provize RK: 18 500 Kč

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Другие параметры

  • дистанционное водоснабжение
  • дорожное движение, автобус
  • интернет
  • 2
  • общественная канализация
  • č. 264/2020 Sb.
  • 230V
  • 2

Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам