Продажа квартиры 3+kk 82 m²

Chýnov 1 366 200 за недвижимость
16 661 Kč/m²
ID объявления: LR-87790
Энергия D
Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам

Описание

Nabízíme jedinečnou příležitost získat moderní byt 3+kk o velikosti 82,8 m2 ve 2. nadzemním podlaží nově vznikajícího bytového domu v Chýnově.

Aktuálně se prodává rezervační smlouva rezervační smlouva přímo od developera. Nyní stačí uhradit pouze 1 366 200 Kč.
Zbytek kupní ceny (3 187 800 Kč) se doplácí až později.

Byt (jednotka č. 9) je orientován na jihovýchod, má dva balkony a nabízí komfortní dispoziční řešení vhodné jak pro rodinu, tak pro páry hledající moderní a klidné bydlení.

Standard bytu zahrnuje:
plovoucí podlahy
interiérové dveře s obložkovými zárubněmi
kompletně vybavenou koupelnu (vana nebo sprchový kout)
obklady a dlažbu
samostatné WC s umyvadlem

Dům je vybaven výtahem pro maximální pohodlí všech obyvatel. Velkou výhodou je zajištěné parkovací místo na oploceném pozemku u domu, které je součástí nabídky.

Fotografie v inzerátu jsou ilustrační z obdobného, již dokončeného bytu.

Možnosti vlastnictví:
osobní vlastnictví s jednorázovým doplatkem kupní ceny
družstevní vlastnictví s možností výhodných měsíčních splátek zbývající části

Lokalita
Chýnov se nachází pouhých 9 km od Tábor, což zajišťuje rychlou dostupnost veškerých služeb a infrastruktury. Skvělé napojení na dálnici D3 (směr Praha - České Budějovice) umožňuje pohodlné cestování jak do hlavního města, tak na jih Čech.

Město nabízí kompletní občanskou vybavenost:
mateřskou a základní školu
obchody a restaurace
zdravotní středisko a lékárnu
poštu
sportovní areál a dětská hřiště
krásné okolí pro relaxaci a volnočasové aktivity

Kolaudace je plánována do poloviny roku 2026.

Tato nabídka představuje skvělou investiční i bytovou příležitost v atraktivní lokalitě.
V případě zájmu kontaktujte makléře pro více informací. Rádi vám pomůžeme i s financováním a celým procesem převodu.