Аренда нестандартной квартиры 132 m²

Brno, Dukelská třída 8 000 за месяц
61 Kč/m²
ID объявления: LR-86818
Энергия B
Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам

Описание

Nabízíme volný dívčí 1lůžkový pokoj č. K6 a volné lůžko ve 2lůžkovém pokoji č. K1 ve 2.NP kampusu na Dukelské třídě v Brně Husovicích (zbývající pokoje jsou obsazeny studentkami). Tento kampus se nachází v klidné lokalitě s výbornou dopravní dostupností do centra, v blízkosti je vyhlášená pizzerie, večerka, bistro, pekárna a drogerie. Celé patro je kompletně nově zrekonstruováno s nadstandardním vybavením - rekuperace, klimatizace, kvalitní "hotelové" zátěžové koberce v pokojích, kompletně vybavená kuchyň se všemi spotřebiči vč. myčky, 2 koupelny s podlahovým topením a 3 sprchovými kouty, 2x WC, pračka, nový nábytek v pokojích...

Pronájem zahrnuje veškeré energie, vodu a internetové připojení. Vzhledem k alergiím jsou preferováni nájemci bez domácích mazlíčků. Kampus je striktně nekuřácký.

Měsíční nájem:
- Jednolůžkový pokoj: 8.000,- Kč
- Dvoulůžkový pokoj: lůžko á 7.000,- Kč
- Jednotná kauce pro každého studenta-nájemníka činí 1měsíční nájem + administrativní poplatek je 4.000 Kč/pokoj
- Majitel si vyhrazuje právo vybrat si nájemce dle svého uvážení.

V případě zájmu nebo domluvy prohlídky prosím volejte nebo pište na e-mail. Ev. číslo: 27349.

Другие параметры

  • 2
  • 1

Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам