Продажа квартиры 2+KK 50 m²
Olomouc

3 690 000 за недвижимость
Контакт:Dagmar Hukelová E-mail:Telefon:+420 725228303
Нажимая, вы соглашаетесь с нашими

Описание

S výhradním zastoupením majitele nabízím prodej cihlového bytu 2+kk, jehož podlahová plocha je 50m2. Jedná se o podkrovní byt jehož velkou výhodou je, že se prodává i sousední byt o velkosti 3+kk, což nabízí propojení v jeden velký prostorný byt. Nachází se na ulici Na zákopě.
Součástí bytu je i velká prostorná technická místnost s možností upravit na pracovnu, či jiné využití. Koupelna je prostorná se sprchovým koutem a je společná s WC. Z předsíně je vstup do ložnice a dále do obývacho prostoru, který je propojen s kuchyňským koutem a prostorem k odpočinku. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kondenzační kotel.
Byt je vhodný i jako startovací byt pro mladé nebo i na investici na pronájem. Dům je v původním stavu a chystá se jeho celková revitalizace.
Pokud vás tato nabídka bytu zaujala, zavolejte si o bližší informace a jeho prohlídku, na kterou vás tímto zvu.

Другие параметры

  • 3
  • чердак
  • 3
  • Хорошее
  • Кирпичное
  • личное
На этом веб-сайте мы обрабатываем файлы cookie, необходимые для его работы и анализа.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.