Продажа квартиры 1+KK 33 m²
Praha, U Kamýku 871/4

4 600 000 за недвижимость

Контакт:Jan Kratochvíl E-mail:Telefon:734875600
Нажимая, вы соглашаетесь с нашими

Описание

Zájemcům o zajímavou investiční příležitost nabízíme ke koupi velmi pěkný a udržovaný byt 1+kk v Praze-Kamýku.

Jednotka je umístěna ve 12. nadzemním (předposledním) podlaží dobře udržovaného a revitalizovaného bytového domu. Je dostatečně vzdálena od běžného ruchu ulice, a kromě krásného výhledu tak nabízí i klidné a příjemné bydlení.

Dispozice bytu zahrnuje vstupní předsíň s velkou šatní skříní, koupelnu se sprchovým koutem a WC a prostorný pokoj s kuchyňskou linkou a dostatkem místa na spací kout i obývací část. Byt má zděné jádro a paní nájemnice, která v bytě dlouhodobě pobývá, se o něj velmi pečlivě stará.

Aktuálně je nájemní smlouva uzavřena na dobu neurčitou. Byt je tedy vhodný zejména pro investory, kteří ocení kvalitního a stabilního nájemníka, se kterým nebudou mít žádné starosti. Více informací o nájemním vztahu a výši nájemného rádi poskytneme před samotnou prohlídkou.

Lokalita je bezesporu zásadním benefitem této nabídky. Přímo u domu je k dispozici supermarket a také zastávka MHD, odkud se v minutových intervalech dostanete do deseti minut na metro linky C Kačerov, a dále pak kamkoliv potřebujete v rámci celé Prahy.

V případě zájmu o více informací a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vás.

Другие параметры

  • 5
  • газопровод
  • общественная канализация
  • 13
  • č. 264/2020 Sb.
  • 1 m2
  • 12
  • Очень хорошее
  • Панельное
  • D - Нормальный
  • личное
На этом веб-сайте мы обрабатываем файлы cookie, необходимые для его работы и анализа.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.