Продажа семейного дома 275 m², участок 1134 m²
Vitice

7 000 000 за недвижимость
Контакт:Ing. Zdeňka Chládková E-mail:Telefon:724257771
Нажимая, вы соглашаетесь с нашими

Описание

Nabízíme k prodeji udržovaný rodinný dům 3+1 se zimní zahradou, kompletním podsklepením a rozlehlou zahradou. Nemovitost je ihned obyvatelná a zároveň poskytuje možnost postupné modernizace podle vlastních představ.
Dispozice domu:
Zvýšené přízemí: obývací pokoj, jídelna, 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, prostorná spíž, komora a zimní zahrada s úložným prostorem pod podlahou
Suterén: garáž, dílna, prádelna, kotelna, sušárna a další místnosti pro technické či skladovací využití
Na zahradě se nachází stodola, aktuálně využívaná ke skladování, s potenciálem přestavby na letní kuchyni, posezení nebo dílnu.
Stav a rekonstrukce
tepelné čerpadlo vzduch–voda
nová okna
nová koupelna
nová zimní zahrada
zateplená střecha (krytina původní)
Dům je pravidelně udržovaný, připravený k okamžitému bydlení.
Lokalita
Obec Vitice leží pouhých 28 km východně od Prahy a 20 km od Kolína. Snadná dostupnost je zajištěna po silnici I/12 i autobusovými linkami.
V obci je kompletní občanská vybavenost – základní a mateřská škola, pošta, obchod, sportoviště a dětská hřiště. Milovníci historie ocení blízkost bojiště Bitvy u Lipan a gotický kostel sv. Šimona a Judy.

✅ Klidné prostředí, dobrá dostupnost do města a velký pozemek dělají z této nabídky ideální rodinné bydlení i zajímavou investici.

Другие параметры

  • дистанционное водоснабжение
  • радиаторы
  • электрокотёл, тепловой насос
  • Нет
  • 4
  • септик, резервуар
  • 1
  • č. 264/2020 Sb.
  • 240 m2
  • 1134 m2
  • Очень хорошее
  • Кирпичное
  • G - Очень низкий
На этом веб-сайте мы обрабатываем файлы cookie, необходимые для его работы и анализа.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.