Prodej bytu 2+kk 43 m²

Orikumi 126 000 za nemovitost

126.000 euro

2 930 Kč/m²
ID inzerátu: LR-96129
Po rekonstrukciEnergie A
Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás

Popis

TWIN RESORT V 1.LINII!
Regina Construction je lídrem ve stavebnictví, známým pro své vynikající projekty, které kombinují vysokou kvalitu s inovací a elegancí. S hrdostí vám představujeme náš nejnovější a nejambicióznější projekt Twin Resort, který je v současné době ve výstavbě a jehož dokončení se očekává v roce 2027..

Twin Resort je exkluzivní civilní rezidenční destinace určená pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v jedinečném a luxusním prostředí. Tento resort se nachází v oblasti s vysokým rozvojovým potenciálem v Radhime a nabídne jedinečný zážitek z bydlení na pobřeží.
Twin Resort se nachází v exkluzivní oblasti Radhime, která si klade za cíl stát se jednou z nejkrásnějších destinací v regionu pro luxusní dovolenou a exkluzivní pláže. Vlora National Road, Orikum, Radhime, obec Vlora.
Projekt se skládá ze dvou čtyřpatrových budov pečlivě navržených tak, aby nabízely maximální pohodlí a sofistikovanou estetiku. Hotel a rezidenční objekt s turistickými službami, 6 podlaží, s využitelnou terasou, 1 podzemním podlažím a okolní zdí, nacházející se v Radhimë.
Bazen, privátní pláž a parkování.
Nabízíme k prodeji apartmán ve 5.patře rezidenční budova A o celkové ploše 48.6 m2
orientace na hory.

Zajistíme pro vás kompletní právní servis v češtině, následnou správu nemovitosti i případný pronájem a půjčení auta bez depositu.
Pro více informací a dostupnosti všech bytových jednotek z různých pater a ceně mě neváhejte kontaktovat 7 dní v týdnu!