Pronájem bytu 4+kk 115 m²

Lochenice 18 900 za měsíc

+ energie a služby cca 6 000 Kč, vratná kauce dohodou, provize RK 18 900 Kč.

164 Kč/m²
ID inzerátu: LR-95687
Energie B
Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás

Popis

Hledáte výjimečné bydlení, které kombinuje klid venkova s rychlou dostupností do města? Právě pro vás je určen tento nadstandardní mezonetový byt 4+kk s ateliérem o celkové ploše 115 m², situovaný v nízkoenergetickém domě se čtyřmi bytovými jednotkami v obci Lochenice, jen pár minut od centra Hradce Králové.

Byt se nachází na velmi klidném místě s vlastní příjezdovou komunikací a nabízí maximální soukromí i komfort moderního bydlení. Při jeho výstavbě byly použity kvalitní materiály a nejnovější technologie, což zajišťuje nejen vysoký standard, ale i zdravé vnitřní prostředí – ideální například pro alergiky či astmatiky.

Dispozice bytu je promyšlená do posledního detailu. Ve spodní úrovni se nachází vstupní chodba, koupelna s rohovou vanou vybavenou hydromasážním a airmasážním systémem, samostatná ložnice a prostorný, světlý obývací pokoj propojený s jídelním koutem a moderní plně vybavenou kuchyní. Ta disponuje vestavěnými spotřebiči (lednice s mrazákem, trouba, varná deska, myčka, mikrovlnná trouba i odsavač par).

V horní části bytu se nachází ateliér, který lze flexibilně využít například jako druhou ložnici, pracovnu či kreativní prostor.
Samozřejmostí jsou nadstandardní prvky jako atypické stropy, velkoformátová okna, dřevěné podlahy v kombinaci s dlažbou, masivní interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, kamerový systém, internet i satelitní připojení.
K bytu náleží možnost využívání uzavřené zahrady, parkovací stání na pozemku a praktická skladovací kóje.