Pronájem bytu 1+1 34 m²

Kralupy nad Vltavou, Sídliště 66211 000 za měsíc 11000 provize

+ poplatky, kauce, provize RK dle textu

324 Kč/m²
ID inzerátu: LR-95007
Energie G
Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás

Popis

Byt 1+1 k pronájmu v Kralupech nad Vltavou,
Nově vymalovaný byt má dvě samostatné, neprůchozí místnosti, koupelnu a samostatné WC. K dispozici je i sklepní kóje v přízemí domu.
Byt je vybaven dle fotografií: kuchyňskou linkou s novou pracovní deskou a dřezem, novým sporákem, kombinovanou lednicí, jídelním stolem se židlemi. V koupelně najdete sprchový kout, umyvadlo a pračku. WC je samostatné a zcela nové.
Na chodbě bytu je vestavěná skříň a botník s věšáky.
Ve městě najdete mnoho pracovních příleřitostí, výborné spojení vlakem do Prahy, Kladna i Mělníka.
V sousedství bytu je supermarket Penny a nedaleko veškeré další služby.
Platby:
Nájemné měsíčně: 11.000,- Kč
Vratná kauce: 22.000,- Kč
Provize RK: 11.000,- Kč
Poplatky: dle počtu osob, elektřina a plyn se převádí na nájemce

Byt je ihned volný.
Zavolejte mi a domluvíme se na prohlídce bytu.

Další parametry

  • vodovod
  • radiátory
  • 22000

Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás