Prodej apartmánů 25 m²
Dolní Morava

2 245 000 za nemovitost

vč. provize a právního servisu

Kontakt:Ing. Tomáš Benák E-mail:Telefon:+420 603 790 574
Kliknutím souhlasíte s našimi

Popis

Apartmán se nachází v hotelu Czarna Perla, resort Czarna Góra. Jedná se o malebný komplex na úpatí masivu Kralický Sněžník. V okolí se nachází mnoho krásných vyhlídek, turistických, lyžařských a cyklistických tras. Oblast je díky svým možnostem využívaná turisty celoročně.

Na tomto krásném místě vám nabízíme apartmán o rozloze 24,61 m2 sestávající z pokoje, předsíně a koupelny. Z obývacího pokoje je vstup na balkón o rozloze 4,47 m2.

• Česko-polská státní hranice vzdálená 8km.
• V okolí se nachází restaurace, půjčovny sportovního vybavení a SPA zóna.
• Komplex zahrnuje: Wellness & Spa zónu, bazén, venkovní bazénový komplex, restauraci, konferenční místnost
• Apartmán se nachází v druhém patře s výhledem na sjezdovku.
• Nábytek a zařízení jsou v ceně bytu.
• Poplatky za správu včetně záloh na fond vytápění a renovace činí 762 PLN měsíčně.
• Před domem je parkovací stání.
• Rok výstavby: 2019

Možnost zajištění správcovské firmy v případě pronájmu - úklid, údržba a drobné opravy, check in/out klientů.

Pro více informací o apartmánu nás neváhejte kontaktovat. Poskytneme Vám veškeré podklady a informace spojené s nákupem.

Pokud Vás nabízený apartmán nezaujal, nezoufejte. V této lokalitě máme k dispozici více apartmánů, které Vám můžeme nabídnout. Provedeme Vás celým procesem nákupu.

Další parametry

  • vodovod
  • podlahové vytápění, radiátory
  • silnice
  • internet
  • asfaltová
  • veřejná kanalizace
  • 4
  • 230V
  • 2
  • Velmi dobrý
  • Cihla
  • G - Mimořádně nehospodárná
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.