Pronájem bytu 3+kk 84 m²

Lom, Osecká 47212 000 za měsíc 12000 provize

Kauce (jistota) + provize RK. Nájem bez zálohy na vodu a energie (elektřina).

143 Kč/m²
ID inzerátu: LR-92579
Energie G
Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás

Popis

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt o dispozici 3+kk a celkové výměře 84 m2, situovaný v 1. nadzemním podlaží cihlového domu.

Byt disponuje moderní kuchyňskou linkou vybavenou vestavěnými elektrospotřebiči troubou, sklokeramickou varnou deskou, digestoří a myčkou. V obytných místnostech je položena plovoucí podlaha, interiér doplňují dveře s obložkovými zárubněmi.
Koupelna je vybavena vanou a nabízí prostor pro umístění pračky. Vytápění bytu zajišťuje elektrokotel, ohřev vody bojler.

Velkou výhodou je možnost parkování přímo u domu.

Byt je ideální pro rodinu nebo pár hledající klidné a komfortní bydlení.

Požadavky:
Nájemné 12.000,-Kč/ měsíčně,
Záloha na studenou vodu 500,-Kč/osoba,
Elektřinu si nájemník přihlásí na sebe (předpokládaná záloha cca 4.000,-Kč),
Jistina 20.000,-Kč,
Provize RK 10.000,-Kč.

Více informací u makléře.

Další parametry

  • vodovod
  • radiátory
  • elektrokotel
  • 20000

Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás