Pronájem obchodního prostoru 150 m²

Jáchymov, náměstí Republiky 9 900 za měsíc

+ energie a služby

66 Kč/m²
ID inzerátu: LR-87713
Energie D
Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás

Popis

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem nebytového prostoru na náměstí v Jáchymově v přízemí historického domu ze 16. století. Velmi dobrý stav (zateplená fasáda, plastová okna, vstupní dveře z náměstí, 2x výloha, rozvody elektřiny, vody a odpadů, dlažby na podlahách, úsporná světla, ústřední topení s kotlem na dřevo, aj.).
Jedná se o prostornou světlou prodejnu - sklad s výlohou a samostatným vchodem z ulice, 2. vchodem z vnitrobloku, samostatnou kanceláří a skladem, samostatná koupelna a wc. Prostory jsou vhodné pro obchod i služby. Možnost pronájmu bytu 2+1 přímo nad prodejnou.

Kauce 20 tis. Kč. Měsíční nájemné činní 9.900,- Kč + náklady na energie a služby. Ev. číslo: 627796.

Další parametry

  • 3
  • 343 kWh/m2

G
Třída energetické náročnosti D · 343 kWh/m²·rok
Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás