Pronájem garáže 16 m²
České Budějovice

2 500 za měsíc 2500 Kč provize
Kontakt:Dana Vančurová E-mail:Telefon:607205304
Kliknutím souhlasíte s našimi

Popis

Společnost REALDOMUS Vám zprostředkuje pronájem řadové zděné garáže o užitné ploše 16 m2. Garáž se nachází blízko vlakového a autobusového nádraží, v blízkosti Palackého náměstí v Českých Budějovicích, ul. J.Plachty, blok 2, číslo garáže 21.

Garáž je vhodná k parkování osobního automobilu či motorky. Rozměry garáže: šířka 2,86 cm, délka: 5,54 cm. K dispozici je elektřina 220 V (vlastní elektroměr). Garáž s vnitřním osvětlením je suchá, betonová podlaha, vybavena dvoukřídlými plechovými vraty s možností dvou zámků. Blok těchto garáží je udržován. Je k nim příjezdová asfaltová cesta.

Měsíční nájemné činí 2.500,- Kč + zálohy na elektřinu 100 Kč. Vratná kauce majiteli činí 5.000,- Kč. Provize RK ve výši 5.000 Kč + DPH 21%.

V případě podrobností či prohlídky kontaktujte prosím makléřku zakázky.

Další parametry

  • asfaltová
  • Ne
  • č. 264/2020 Sb.
  • 230V
  • Dobrý
  • Cihla
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.