Prodej chaty 35 m², pozemek 538 m²

Horní Planá, Jenišov 2 590 000 za nemovitost
74 000 Kč/m²
ID inzerátu: LR-87340
Energie G
Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás

Popis

V srdci jedné z nejžádanějších rekreačních oblastí Lipenska, v klidné osadě Jenišov, blízko Lipenského jezera, zprostředkujeme prodej několika chat obklopených přírodou. Místo, které nabízí soukromí, atmosféru a ideální podmínky pro celoroční rekreaci.

K prodeji jsou aktuálně 3 poslední chaty.
Chata ev. č. 215 (parcela č. 813/37), pozemek o velikosti 538 m², cena 2.590.000,- Kč
Chata ev. č. 214 (parcela č. 813/36), pozemek o velikosti 358 m², cena 2.390.000,- Kč
Chata ev. č. 217 (parcela č. 813/43), pozemek o velikosti 556 m², cena 2.590.000,- Kč

Jedná se o samostatné srubové chatky se zděnou podezdívkou o dispozici 2+1 s koupelnou a verandou. Jsou v původním, udržovaném stavu, vytápěny kamny na tuhá paliva.
Chaty mají svá evidenční čísla a budou stát na vlastních pozemcích, jejichž rozdělení je zajištěno novým geometrickým plánem.

Elektřina je zavedena, podmínkou prodeje bude zbudování vlastního odběrného místa novým majitelem. Přívod vody do chat je zajištěn z vrtu s velkoobjemovou retenční nádrží, kanalizace obecní.

Chaty se nachází v bývalém rekreačním areálu. Rozlehlý pozemek patří dle územního plánu do ploch pro rodinou rekreaci. Odstup chat poskytuje dostatek soukromí pro všechny majitele.
Lokalita umístění patří k velmi vyhledávané turisticky atraktivní oblasti. Vlaková zastávka vzdálená 1,5 Km, autobusová 1,9 Km. V osadě Jenišov najdeme spoustu vyžití, ať už sportovního (tenisové kurty, cyklostezka, minigolf…) nebo relaxačního (půjčovna loděk, rybaření, koupání…). V místě je také několik restaurací. Samotné Lipensko je pak ideální pro rekreaci, cyklistiku nebo pěší turistiku.

V případě zájmu o prohlídku se, prosím, ozvěte realitní makléřce.

Uvedené výměry jsou orientační. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter.