Pronájem bytu 2+kk 45 m²

Pardubice, Teplého 137515 900 za měsíc

+kauce, + odměna RK, + zálohy

353 Kč/m²
ID inzerátu: LR-86807
Energie D
Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás

Popis

Nabízím k pronájmu moderní byt o dispozici 2+kk a velikosti cca 45 m² + lodžie 2,5 m², který se nachází v Pardubicích, ulice Teplého.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí a je připraven k nastěhování. Rekonstrukce aktuálně ještě probíhá ve společných prostorách (chodby a schodiště), s předpokládaným dokončením do 1. 5. Byty jsou však již nyní plně připraveny na prohlídky i nastěhování ihned.

Kuchyňská linka je plně vybavena spotřebiči – indukční varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, myčka 60 cm a lednice s mrazákem. Celý byt je proveden v moderním standardu s důrazem na kvalitu materiálů.
Součástí každého bytu je lodžie o velikosti 2,5 m², která poskytuje příjemný venkovní prostor.

Celý dům je ve vlastnictví jednoho majitele a je určen výhradně k pronájmu, což zajišťuje stabilní a dlouhodobé bydlení.

Tento typ bytu (2+kk) je v domě k dispozici ve více variantách:
byt č. 203
byt č. 303
byt č. 403

Lokalita:
Dům se nachází v dobře dostupné části Pardubic. Zastávka MHD je cca 1–2 minuty chůze od domu, v okolí je kompletní občanská vybavenost.

Možnost parkovacího místa u domu za 2 000 Kč / měsíc
Nájemné: 15 900 Kč / měsíc
Zálohy: 3 500 Kč / měsíc (voda+teplo+elektro)
Jistota: 31 800 Kč

V přízemí domu se dokončuje rekonstrukce nebytového prostoru, který bude nově využíván ke klidnému komerčnímu účelu. Provoz bude zaměřen spíše na zakázkovou činnost a nebude generovat zvýšený pohyb koncových zákazníků.
V minulosti se zde nacházela herna, která je již zrušena – dům tak prošel celkovou kultivací a budoucí nájemníci se nemusí obávat rušivého provozu ani nevhodného prostředí.

V případě zájmu o prohlídku prosím o krátké představení ve zprávě – ideálně pár slov o sobě (kolik vás bude, odkud se stěhujete, zda máte mazlíčka apod.).
Díky tomu si dokážu lépe představit, kdo má o bydlení zájem, a zároveň to výrazně urychlí domluvu – zájemcům, kteří se krátce představí, se ozývám přednostně.

Martin Socha – realitní makléř

Další parametry

  • vodovod
  • radiátory
  • ústřední dálkové
  • 2 m2
  • veřejná kanalizace
  • 5
  • č. 264/2020 Sb.
  • 230V

Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás