Prodej garáže 24 m²
Ostrava, U Výtopny

515 000 za nemovitost
Kontakt:Stanislav Burian E-mail:Telefon:732599532
Kliknutím souhlasíte s našimi

Popis

Nabízíme k prodeji zděnou garáž v žádané lokalitě Ostravy – Zábřehu, na ulici U Výtopny. Tato lokalita je dlouhodobě vyhledávaná díky své výborné dostupnosti a blízkosti hlavních tahů i občanské vybavenosti. Uvedená adresa je orientační, garáž se nachází v rámci garážové zástavby.
Garáž je ve velmi dobrém stavebním stavu a připravena k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic. Díky cihlové konstrukci nabízí nejen vysokou odolnost, ale také dobré izolační vlastnosti, což oceníte jak při parkování vozidla, tak i při případném využití pro skladování či jiné praktické účely.

Velkou výhodou je snadná dostupnost a bezproblémový příjezd, ať už pro každodenní parkování nebo jako bezpečné zázemí pro vaše věci. Lokalita zároveň zajišťuje rychlé spojení do centra Ostravy i okolních částí města.

Tato nabídka je ideální jak pro vlastní využití, tak i jako zajímavá investiční příležitost s potenciálem dlouhodobého zhodnocení.

V případě zájmu o více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Další parametry

  • Ne
  • č. 264/2020 Sb.
  • 382 m2
  • Dobrý
  • Cihla
  • G - Mimořádně nehospodárná
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.