1 of 6
Pronájem rodinného domu 60 m², pozemek 300 m²
Drhovice 1 250 Kčza měsícEnergie G
Popis
ideální polovina montovaného okálu k podnájmu za cenu 50% skutečných nákladů, celoroční náklady cca 30000,- Kč, z toho polovina = 15000,- Kč za rok Č.: RS705577
Další parametry
- 4
- lokální tuhá paliva
- 1
- 300 m2
- Dobrý
- Dřevostavba
- G - Mimořádně nehospodárná