Prodej garáže 19 m², pozemek 19 m²
Teplice, Bratislavská 424

383 900 za nemovitost
Kontakt:G-Plus Zakázky E-mail:Telefon:725 032 908
Kliknutím souhlasíte s našimi

Popis

Ke koupi nabízím cihlovou garáž o rozloze 19 m², která se nachází ve velmi dobrém stavu a je ideální pro parkování vozidla nebo bezpečné uskladnění vybavení. Nemovitost je v osobním vlastnictví a díky nevybavenému interiéru nabízí možnost přizpůsobit prostor přesně podle Vašich potřeb.
Garáž byla postavena s kvalitní cihlovou konstrukcí, což zaručuje dlouhodobou stabilitu a spolehlivost. Nedávno byla provedena oprava vnitřní a venkovní omítky a střecha je nově pokryta asfaltovými pásy, díky čemuž je nemovitost ihned připravena k užívání.
Tato praktická a nenáročná garáž představuje výbornou příležitost pro vlastní využití i investici. V případě zájmu mě kontaktujte telefonicky nebo zprávou a rádi si domluvíme osobní prohlídku.

Další parametry

  • 2
  • č. 264/2020 Sb.
  • 19 m2
  • 19 m2
  • Velmi dobrý
  • Cihla
  • G - Mimořádně nehospodárná
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.